Головна    Унікальність збручанської Нафтусі
  24. 07. 2018

Унікальність збручанської Нафтусі

Однією з переваг відпочинку та лікування у курорті Сатанів є його цілюща мінеральна вода “Збручанська” типу “Нафтусі” трускавецької. Усі гості оздоровчого комплексу Поділля мають змогу весь курс лікування вживати дану воду, джерело якої знаходить одразу поруч із комплексом.

За визначенням фахівців Сатанівська мінеральна вода – гідрокарбонатно- магнієво- натрієва слабомінералізована (0,4- 0,9 г/л), слаболужна за хімічним складом виявилася близькою до Трускавецької “Нафтусі”. Проте у неї є певні відмінності і переваги: по 6 аналогічних сполуках має значно більший їх вміст

Отримавши певний курс лікування цією водою у людини нормалізується робота нирок, печінки та інших органів та систем організму. Більше того, за умов спеціального курсу зцілення, завдяки активній органічній речовині та цезію і літію місцевої “Нафтусі” в ураженому опроміненням організмі відновлюється кровотворення, виводяться радіонукліди, очищається кров і підвищується у ній вміст гемоглобіну

Науковці та відпочиваючі на оздоровлені одностайні в оцінці: збручанська “Нафтуся” немає собі рівних за лікувальними властивостями і позитивними результатами зцілення людського організму.

Вона розчиняє і виводить камінці із сечо- і жовчогінних шляхів. Підсилює жовчовиділення, знижує холестерин. Завдяки наявному фосфору оптимізується кальцієво- фосфорний обмін в організмі людини. Доведено , що збручанська вода має чітко виражену жовчогінну, сечогінну, протизапальну та детоксикаційну дії. Щоправда, є одна, але істотна особливість цієї води: чудодійний лікувальний ефект настає від споживання тільки свіжої, щойно поданої із свердловини.

Забронювати номер

Ім'я *

Контактний телефон *

Email *

Оберіть дату заїзду *

Оберіть дату виїзду *

Оберіть категорію номера *

Додаткова інформація

* - поля обов'язкові для заповнення